Sponsorzy 2020


TABELA SPOTKAŃ


Pozycja

Lp.
Drużyna


Liczba rozegranych spotkan
(M)
Liczba zdobytych punktów
(Ptk.)

 


29.02.2020

Lider w Grodkowie! Olimp zagra ze Stalą

Lider w Grodkowie! Olimp zagra ze Stalą

Już dziś (29.02) w ostatnim dniu lutego, Olimp rozegra spotkanie z obecnym liderem rozgrywek – Stalą Gorzów Wlkp. Początek spotkania o godzinie 18:00, będzie to drugie spotkanie obu zespołów. Pierwsze spotkanie nie należało do udanych dla grodkowian, bowiem doznali „sromotnej” porażki na wyjeździe 32:17.


 

 

 

Po rozegraniu czternastu ligowych spotkań, goście z Gorzowa mają na swoim koncie 11. wygranych i 3. porażki. W tabeli ligowej wyprzedzają o jeden punkt zespół Grunwaldu Poznań, Miedź Siódemkę Legnicę o dwa, natomiast Ostrovia Ostrów Wlkp. traci do lidera trzy punkty. Uciśnięta czołówka ligi zapowiada, że zespół z Lubuskiego będzie chciał przyjechać po komplet punktów do Grodkowa, by utrzymać pozycję lidera. Mamy nadzieję, że grodkowianie sprawią niespodziankę w starciu z najskuteczniejszym zespołem ligi.

 

Gorzowianie na swoim koncie zgromadzili dotychczas 427. bramek. Co jest najlepszym wynikiem w lidze na obecną chwilę. Lider gorzej od innych zespołów radzi sobie natomiast w obronie, strata 364. bramek sytuuje ich na równi z Siódemką Miedź Legnica, a w obronie znacznie lepiej poczynia sobie wicelider z Poznania.

 

Najlepsi strzelcy z Gorzowa mają na swoim koncie odpowiednio 77. i 75. bramek. Pierwszy to Mateusz Stupiński, natomiast drugi Aleksander Krzyszeń, obaj to skrzydłowi. Trzeci najlepszy zawodnik w rzutach do bramki to Dawid Pietrzkiewicz, zdobywca 50. bramek i grający na pozycji obrotowego. Po ostatnich spotkaniach, ciężko liczyć na dobry rezultat z liderem, ale po cichu liczymy n korzystny wynik dla Olimpu

 

 

 

pełny HTML | wersja mobilna