Sponsorzy 2020


TABELA SPOTKAŃ


Pozycja

Lp.
Drużyna


Liczba rozegranych spotkan
(M)
Liczba zdobytych punktów
(Ptk.)

 


Walka u siebie! Zapowiedź spotkania z SPR Bór-Joynext Oborniki Śląskie

Po wygranej na wyjeździe w Lesznie Olimpijczycy powalczą o kolejne punkty. Tym razem na własnym parkiecie zamierzą się w najbliższą sobotę z SPR Bór-Joynext Oborniki Śląskie. Początek spotkania w sobotę o godzinie 18:00, zapraszamy do śledzenia transmisji na naszym kanale Facebook.

więcej»

 
Pierwsza ważna wygrana Olimpu w obecnym sezonie

Cały zespół Olimpu i kibice nareszcie mogą mieć powody do zadowolenia. Grodkowianie odnieśli pierwsze zwycięstwo w tym sezonie, a wygrana pozwoliła im na skromny awans z ostatniego miejsca o jedno oczko wyżej. Wygrana w Wielkopolsce z MKS Real-Astromal Leszno przez Olimp Grodków jest dla całego zespołu bardzo ważna, pozwoli drużynie na dalszą walkę o punkty.

więcej»

 
Olimp po miesiącu wraca do gry! Dziś zagra na wyjeździe

Po drugiej dłuższej przerwie spowodowanej koronawirusem Olimpijczycy wracają na parkiet. W ramach 8 kolejki w sobotę (21.11) zmierzą się z MKS-em Real-Astromal Leszno. Dla zawodników z Grodkowa spotkanie może być okazją do pokonania gospodarzy i zdobycia upragnionych pierwszych punktów.

więcej»

 
Mecz z PKM Zachód AZS UZ odwołany!

W związku z wykrytym zachorowaniem zawodnika UKS OLIMP Grodków na COVID-19, decyzją Komisarza Rozgrywek ZPRP spotkanie ligowe pomiędzy gospodarzami a PKM Zachód AZS UZ Zielona Góra w dniu 17.10.2020 zostaje odwołane.

więcej»

 
Trzecia z rzędu porażka Olimpu. Śląsk znacznie lepszy

Olimp doznał kolejnej wysokiej porażki w spotkaniu wyjazdowym. Na wyjeździe w hali sportowej Orbita Olimpijczycy przegrali w zaległym spotkaniu z gospodarzem tego spotkania - Śląskiem Wrocław 28:16. Patrząc na wynik z pierwszej połowy można odnieść wrażenie, że losy spotkania rozstrzygnęły się już w pierwszej odsłonie spotkania.

więcej»

 
Olimp przegrał z Grunwaldem w Poznaniu

O spotkaniu 3. kolejki zawodnicy z Grodkowa najchętniej by zapomnieli. Po porażce na własnym parkiecie Olimpijczycy doznali wysokiej porażki na wyjeździe z Grunwaldem. Podopieczni Malinowskiego i Mieszkowskiego przegrali w Poznaniu 28:16.

więcej»

 
Olimp zagra na wyjeździe z Grunwaldem. Zapowiedź spotkania

Już w sobotę (03.10) Olimp zagra kolejne ligowe spotkanie. Po nieudanej inauguracji Olimpijczycy zagrają w 3 kolejce z WKS-em Grunwald Poznań.

więcej»

 
pełny HTML | wersja mobilna