Przegrywamy na wyjeździe z drużyną MSPR Siódemka-Miedź-Huras Legnica

UKS OLIMP GRODKÓW - MSPR Siódemka-Miedź--Huras Legnica

Przegrywamy na wyjeździe z drużyną MSPR Siódemka-Miedź-Huras Legnica.

Wynik końcowy 30 - 36 dla drużyny z Legnicy.

Do 15 minuty spotkania utrzymywał się wynik remisowy (9 - 9). Od tego momentu niemoc rzutowa naszych zawodników oraz bramki drużyny gospodarzy spowodowały, że na przerwę schodziliśmy z 9 bramkową stratą ( 14 -23). Druga połowa spotkania również rozpoczęła się od pewnych i skutecznych ataków naszych rywali i choć dorzucaliśmy i my bramki to drużyna z Legnicy ani na moment nie pozwoliła nam zbliżyć się do nich z wynikiem. W 45 minucie spotkania na tablicy widniał wynik 30 - 20. W 56 minucie udało nam się zniwelować straty do 6 bramek (33 - 27) ale już do końca spotkania ta różnica bramkowa się nie zmieniła i mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy tego spotkania 36 - 30. Drugą część spotkania wygraliśmy 16 - 13 ale liczy się wynik końcowy. Tego dnia udało nam się zdobyć tylko 1 bramkę na 4 rzuty karne. Pierwsza połowa okazała się być kluczowa i z takim przeciwnikiem odrabianie strat jak pokazuje wynik końcowy jest bardzo trudne. Gratulujemy zwycięstwa drużynie z Legnicy. Nam pozostaje szybko zapomnieć o tym meczu i wrócić za dwa tygodnie na własny parkiet w pełnej mobilizacji i gotowości do walki. Naszym przeciwnikiem będzie drużyna MKS Tęcza Folplast Kościan. Po rozegraniu 4 spotkań zajmujemy 5 miejsce w tabeli z dorobkiem 8 punktów. Już tylko 2 drużyny w tabeli nie straciły punktów, więc początek sezonu pokazuje, że walczyć może każdy z każdym.