Sponsorzy 2021
1


TABELA SPOTKAŃ


Pozycja

Lp.
Drużyna


Liczba rozegranych spotkan
(M)
Liczba zdobytych punktów
(Ptk.)

 


09.05.2021

Olimp wygrywa na zakończenie sezonu

Olimp wygrywa na zakończenie sezonu

Po serii nieudanych spotkań, grodkowianie odnoszą zwycięstwo na wyjeździe w Obornikach Śląskich. Ostatnie spotkania ligowe to pasmo nieskuteczności i niepowodzeń naszego pierwszoligowca. Dla reszty zespołów sezon jeszcze nie zakończył się, niektórzy mają jeszcze do rozegrania dwa spotkania. Olimp zgromadził na swoim koncie 14 punktów i obecnie zajmuje przedostatnie miejsce, co może jeszcze się zmienić.

 


Spotkanie ligowe nie należało do łatwych, aczkolwiek przez większość czasu w pierwszej połowie na parkiecie obie ekipy prowadziły wyrównaną walkę. Wyłamanie nastąpiło w końcówce, gdy gospodarze wyszli na jednobramkowe prowadzenie, by ostatecznie wygrać pierwszą połowę 18:16.

 

Po zmianie stron to gospodarze byli wyróżniającym się zespołem, prowadząc przez większą część reszty spotkania. Grodkowianie przełamali się dopiero w końcówce spotkania, prowadząc psychologiczną walkę z gospodarzem. W 57. minucie na tablicy był remis 30:30 a najważniejsza bramka dająca trzy punkty dla grodkowian padła minutę później z rąk Nowaka. Ostatnie dwie minuty to nerwowa atmosfera po obu stronach parkietu.

 

Bór: Śliwiński, Kczaorek - Kasiniak, Siemerz 6, Bagiński, Lechowicz 3, Gładkowski, Kaźmirski, Stykała, Klimaszewski 5, Głośniak, Jasiński 5, Piróg 4, Ramiączek 4, Kasperski 3. Kary 8. min. Karne 2/2. Trener: Przemysław Bagiński.

Olimp: Dytko, Łągiewka - Stępień 1, Hertel 4, Prokop, Kolanko 4, Maciejewski 5, Rogaczewski P. 1, Nowak 4, Juros 1, Rogaczewski K. 9, Wiśniowiecki 2. Kary 18. min. Karne 5/2. Trenerzy Adam Boczarski i Paweł Łągiewka. Cz. k. Maciejwski, Wiśniowiecki.

 

pełny HTML | wersja mobilna