Sponsorzy 2021
1


TABELA SPOTKAŃ


Pozycja

Lp.
Drużyna


Liczba rozegranych spotkan
(M)
Liczba zdobytych punktów
(Ptk.)

 


16.04.2021

Olimp zmierzy się z Kątami Wrocławskimi - zapowiedź spotkania

Olimp zmierzy się z Kątami Wrocławskimi - zapowiedź spotkania

W sobotę Olimpijczycy na wyjeździe zagrają z tegorocznym beniaminkiem UKS GOKiS Kąty Wrocławskie. Spotkanie nie będzie należało do łatwych, ponieważ zespół z pod Wrocławia, mimo statusu nowicjusza na tym poziomie rozgrywek, spisuje się dobrze i dla wielu drużyn jest groźnym rywalem.

 


 

 

 

Kąty Wrocławskie w ostatnich spotkaniach zaliczyły dwie porażki, dwa remisy, ale również dwukrotnie wygrali w rundzie wiosennej. Dzięki dobrej grze w rundzie jesiennej i wiosennej, zgromadzili na swoim koncie łącznie 20 punktów, mają również rozegrane o jedno spotkanie mniej niż Olimpijczycy.

W dotychczasowych spotkaniach udało się im zdobyć 358 bramek, co w porównaniu do grodkowian jest mniejszą liczbą. Kątanie mogą poszczycić się również jedną z lepszy gier w obronie, gdyż stracili jedynie 371 bramek, mniej stracili jedynie zawodnicy Grunwaldu Poznań, ale mają oni rozegrane o jedno spotkanie mniej, niż rywale grodkowian.

Do najskuteczniejszych zawodników w UKS GOKiS Kąty Wrocławskie należy aż siedmiu zawodników! Stawkę otwiera Michał Wysocki, za nim znajdują się Maciej Kuźbiński, Maciej Batura, Tomasz Kołodziejczyk, Bartosz Wróblewski, Jakub Ryba oraz dobrze znany w Grodkowie Bartosz Żubrowski. Wszyscy zawodnicy zdobyli od 34 do 44 bramek, to świadczy o bardzo zespołowej grze całego zespołu.

 

 

 

pełny HTML | wersja mobilna