Sponsorzy 2021
1


TABELA SPOTKAŃ


Pozycja

Lp.
Drużyna


Liczba rozegranych spotkan
(M)
Liczba zdobytych punktów
(Ptk.)

 


09.04.2021

Olimp po powraca do gry!

Olimp po powraca do gry!

W sobotę (10.04) Olimpijczycy wracają do rozgrywek pierwszej ligi. Na własnym parkiecie podejmować będą KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. Wielkopolanie to jeden z czołowych zespołów obecnego sezony, spotkanie może należeć do jednych z trudniejszych.

 


 

 

 

Grodkowianie po serii nieudanych spotkań czeka kolejne w którym zmierzą się z zajmującym obecnie czwarte miejsce zespołem. Obie ekipy znajdują się po przeciwnych stronach, kibice z całą pewnością oczekiwaliby miłej niespodzianki w postaci punktów, ale wszystko zweryfikuje parkiet.

 

Ostrowianie na swoim koncie zgromadzili obecnie 33. punkty, na które przekłada się jedenaście wygranych i cztery porażki. O ile ich atak nie należy do najskuteczniejszych, to obrona należy do najlepszej w całej lidze, zawodnicy z Wielkopolski stracili 370, mniej od nich stracił jedynie Grunwald Poznań, ale ta drużyna rozegrała o jedno spotkanie mniej ( w Poprzedniej kolejce wygrali z Wojskowymi u siebie 31 : 24). W tj rundzie ostrowianie doznali jednej porażki ze Stalą Gorzów, ciekawostką jest to że udało się im wygrać z liderującą Siódemką Miedź Legnica.

 

Do najlepszych strzelców należy Patryk Marciniak, niekwestionowany obecnie król strzelców, w 14 spotkaniach rzuciła aż 116 bramek! Kolejny zawodnik znajduje się piętnaście pozycji niżej, Damian Krzywda, rozegrał komplet spotkań i zdobył 56 bramek.

 

Zapraszamy na relację “na żywo” z sobotniego spotkania, która będzie dostępna na profilu naszego spotkania. Początek o godzinie 18:00.

 

 

 

pełny HTML | wersja mobilna