Życzenia Wielkanocne

09.03.2020

Olimp Grodków rozbity

Dziesiąte zwycięstwo Forzy w rundzie wiosennej. W 16. kolejce I ligi piłki ręcznej mężczyzn, w grupie B, WKS pokonał Olimp 30-21 (15-7).

Gospodarze od 4 minuty systematycznie powiększali przewagę i do końca spotkania utrzymywali pokaźną zaliczkę bramkową. Grodkowianie gubili piłki, gra nie układała się zarówno w ataku, jak i w obronie. W drugiej połowie boisko musiał opuścić Michał Daszczenko, który zobaczył czerwony kartonik (gradacja kar). Z kolei bramkarz WKS-u Marcin Młoczyński zamurował bramkę i dwa razy pod rząd obronił rzuty karne. Olimp nadal pozostaje na ósmym miejscu w tabeli. Kolejnym naszym rywalem będzie Siódemka Miedź Legnica, to spotkanie Olimp również rozegra na wyjeździe (14 marca 2020, o godz. 18.00).