Sponsorzy 2020


TABELA SPOTKAŃ


Pozycja

Lp.
Drużyna


Liczba rozegranych spotkan
(M)
Liczba zdobytych punktów
(Ptk.)

 


21.02.2020

Olimp zagra na wyjeździe z Anilaną. Zapowiedź spotkania

Olimp zagra na wyjeździe z Anilaną. Zapowiedź spotkania

W sobotę (22.02) Olimp Grodków rozegra trzecie spotkanie rundy rewanżowej. Na wyjeździe zmierzy się z Anilaną Łódź. Dla grodkowian będzie to ważne spotkanie w którym będą chcieli bez wątpienia zdobyć komplet punktów, dla przypomnienia w poprzednim spotkaniu obu zespołów po regulaminowym czasie gry był remis 24:24, po rzutach karnych wygrali Olimpijczycy, co pozostawiło lekki niesmak. Mecz z Anilaną, był pierwszym spotkaniem, w którym o jego losie musiały zadecydować rzuty karne.


 

Oba zespoły w tabeli ligowej dzielą jedynie dwa miejsca. Grodkowianie mają na swoim koncie o pięć punktów więcej. Atutem gospodarzy będzie gra na własnym obiekcie, co mogą wykorzystać na swoją przewagę. Różnica między zespołami jest niewielka i to może wskazywać że obie drużyny rozegrają wyrównaną walkę o komplet punktów.

 

Łodzianie znacznie lepiej radzą sobie w ataku od Olimpu o czym świadczy liczba zdobytych bramek w liczbie 360. Nieco gorzej od grodkowian wygląda gra w obronie, bramkarze Anilany pozwolili na stratę 369. bramek. Najgroźniejszym i bramkostrzelnym zawodnikiem gospodarzy sobotniego spotkania jest Marcin Matyjasik, skrzydłowy zdobył dla swojego zespołu 58. bramek w 11. spotkaniach. Drugi zawodnik to również skrzydłowy, który w 12. spotkaniach zdobył 41. bramek. Na trzecim miejscu strzelców Anilany znajduje się rozgrywający Jan Stolarski w 11. spotkaniach 40. bramek. Siłą zespołu jest również jego kadra, większość zawodników to roczniki 1998-2001. Najbardziej doświadczeni zawodnicy na pokładzie to Damian Chmurski i Tomasz Wawrzyniak.

 

Spotkanie rozpocznie się punktualnie o godzinie 18:00 na Hali Sportowej MOSiR Anilana, przy ul. Sobolowej w Łodzi.

pełny HTML | wersja mobilna